הדפסה על בלונים

שירות חשוב אותו אנו מספקים הוא שירות הדפסה על בלונים. קהל הלקוחות שלנו בחברת "א.א בלוני אפרים", יכול לבקש הדפסה על הבלונים- משפטים, ציורים, אותיות ועוד. נוכל לסייע לכם בבחירה של הכיתוב הנכון, המרשים והמדויק ביותר. נוכל להתאים את ההדפסה לכל אירוע בין אם האירוע הינו פרטי או עסקי. בעזרת הדפסה על בלונים נוכל לספק מקוריות ואמירה אישית לאירוע שלכם, ולהדהים את כל האורחים.

עיצוב אירועים פרטיים

בכל אירוע, קיים הרצון ליצור חגיגה מושלמת שתענה על כל המשאלות שלכם. אנחנו "א.א בלוני אפרים" נוכל לספק לכם חגיגת בלונים שתוסיף לקסם ולייחודיות של האירוע אותו אתם מציינים. בין אם אתם חוגגים בר\בת מצווה, ברית\ בריתה, יום הולדת, יום נישואין, הצעת נישואים, או שסתם תרצו לחגוג בצבעוניות, אנחנו "א.א בלוני אפרים" נשמח לעמוד לרשותכם. נעצב לכם את האירוע היפה ביותר, ונקדיש תשומת לב כדי שהפרטים הקטנים ביותר יהיו מדויקים! תוכלו לסמוך עלינו שהעיצוב באירוע שלכם יהיה המושלם ביותר.

עיצוב אירועים עסקיים וקידום מכירות

בעלי עסק? רוצים לשמח את העובדים שלכם? פנו אלינו! שירותי ההדפסה שלנו יחד עם עיצוב האירוע העסקי, מתאימים בדיוק רב לכלל העסקים בין אם הם קטנים או גדולים. תוכלו לעצב את האירוע במשרד או בכל מקום אחר, וליצור תחושה של חגיגה ורשמיות. נוכל להדפיס את הלוגו הייחודי שלכם על הבלונים, וכך ליצור אירוע ממותג. 

עיצוב חדרים

אם אתם מעוניינים להפתיע אדם קרוב, ולהזכיר לו עד כמה אתם אוהבים אותו, עיצוב חדרים בבלונים הוא השירות הטוב ביותר בשבילכם. "א.א בלוני אפרים" יעצבו את החדר עם בלונים מיוחדים; בלוני מספרים ביום הולדת או תאריך מיוחד\ בלונים עם הדפסה שימתגו את החדר עבור אהובכם\ מגוון צבעים.

עיצוב חתונות

החתונה שלכם היא ללא ספק האירוע המרגש בחייכם. בלונים איכותיים בצבעי מטאל בלונים מעוצבים בסגנון אוהב, או בלונים מודפסים עם תמונתכם יכולים להיות חלק מחתונת החלומות שלכם. פנו אלינו ויחד נעצב בלונים בחתונה שלכם תוך מתן דגש על הקשבה, תשומת לב ויצירתיות

אמן בלונים לאירועים

להכניס טקסט

שערי כניסה מבלונים

אין אירוע שלם ושמח ללא שער כניסה מרהיב מבלונים. בכל אירוע נוכל לספק לכם שער מרשים מבלונים, שיהווה כניסה ססגונית לאירוע אותו דמיינתם. שערי הכניסה יורכבו מצבעי בלונים אותם אתם תבחרו. כמו כן, נוכל להוסיף בשער הכניסה הדפסה על הבלונים, שיוסיפו אפקט מרשים לאירוע שלכם.